Nylofor

Plotové panely NYLOFOR od firmy BETAFENCE sú bezosporu špičkou vo svojej triede.
Základné rozdelenie plotových dielcov NYLOFOR môžeme brať podľa povrchovej úpravy a to na pozinkované a pozinkované poplastované. V pozinkovanom prevedení sa vyrába panely NYLOFOR 3D, vyrábané z drôtu 5mm, ďalej NYLOFOR 2D z drôtu 2×6 5mm a NYLOFOR 2D SUPER, čo je zosilnené prevedenie panelu NYLOFOR 2D s drôtmi 2×8 6mm. Pozinkované plotové diely NYLOFOR sú vyrobené bodovým zváraním z oceľového drôtu a následne sú žiarovo pozinkované. Na poplastované panely je pre zvýšenie odolnosti a predĺženie životnosti za tepla, nanesená vrstva plastu.
Všetky plotové panely NYLOFOR  majú rovnakú šírku 2,5 m av hornej časti presahujú zvislé drôty o 30mm cez vodorovné, čím sú po celej dĺžke panelu vytvorené ostne.

POZINKOVANÉ PREVEDENIE

Nylofor 3D v pozinkovanom prevedení je typickým plotovým dielcom pre oplotenie priemyselných areálov. Panely sú nielen veľmi pevné, ale aj vzhľadné a majú veľmi dlhú životnosť. Tento panel dodávame vo výškach 630 – 2030mm.
Ploty Nylofor 2D v pozinkovanom prevedení je mimo priemyselného oplotenia veľmi vhodný pre ploty okolo športovísk, pretože pri prípadnom kontakte športovcov s oplotením, napríklad pri loptových hrách nemôže dôjsť k zraneniu o horizontálny prelis, ktorý je u panelu 3D. Vyrába sa v výškach 630 – 2430mm v modeloch 200mm.

POPLASTOVANÉ PREVEDENIE

Opäť typickým zástupcom je plotový panel NYLOFOR v prevedení 3D, ktorý sme v minulom roku doplnili prevedením NYLOFOR 3D PRO. Panely v prevedení PRO majú iný druh poplastovania, čím sa pri zachovaní výborných úžitkových vlastností podarilo znížiť cenu. Do skupiny poplastovaných dielov NYLOFOR 3D ešte patrí zosilnená verzia 3D SUPER.
V prevedení s horizontálnymi prelismi dodávame tiež plotový dielec NYLOFOR MEDIUM. Má o 0,5 mm slabšie drôt, oka 50x100mm a drôty v prelisu sú zdvojené.Tento diel dodávame len na objednávku.
Ďalším zástupcom plotových dielov v poplastované prevedení je typ NYLOFOR 2D. Opäť ako v pozinkovanom prevedení veľmi vhodný pre športoviská, ale vzhľadom na skutočnosť, že v poplastované prevedení pôsobí veľmi esteticky, je NYLOFOR 2D veľmi obľúbeným plotovým prvkom pre oplotenie i v privátnom sektore.
Skupinu plotových prvkov NYLOFOR ešte dopĺňa na SR celkom málo používaný dielec NYLOFOR F. Tento panel je rovnako ako prvky systému 2D bez horizontálnych prelisov. Jeho tuhosť zaručuje horizontálne plochá tyč, ktorá je na zvislé drôty bodovo privarená po 200mm.